Müügitingimused ja privaatsuspoliitika

Veebipoe (edaspidi Veebipood) omanik on 7DETAILI OÜ (registry code 14162321), asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Suur-Sõjamäe tn 25a, 11415

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

  • Müügitingimused kehtivad kaupade ostmisel Veebipoest.
  • Müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
  • Tellimusele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
  • Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
  • Kättetoimetamise tasu kuvatakse tellimuse vormistamisel.
  • Teave kauba kohta on esitatud vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi ja tellimuse lõplikuks vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tellimuse kogumaksumus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Tellimus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud summa (sh kauba kättetoimetamise kulud) hiljemalt 14 päeva jooksul vastava teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ja vastav info koos saatmiskuluga kuvatakse saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtkohta 1-2 tööpäeva jooksul alates tellimuse jõustumist. Tarned Eestist välja teostatakse 14 kalendripäeva jooksul. Harvadel juhtudel, kauba vedajast tingitult, võib tellimuse tarne viibida maksimaalselt kuni 45 kalendripäeva.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sooritatud tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu juriidilistele isikutele. Tagastamisõigus rakendub kaubale mida ei ole kasutatud muul viisil kui vaid selleks, et on veendutud kauba olemuses, omadustes ja toimes viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks tavakaupluses. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks ja sellel on kasutamise või kulumise märke, jääb Veebipoele õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb vabas vormis avaldus edastada e-posti aadressile [email protected] hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja välja arvatud juhul kui kaup ei vasta tellitule (nt vale toode või defektne toode). Kauba tagastamise avaldus tuleb esitada 14 kalendripäeva jooksul kauba saamisest. Kauba tagastamisel läbi vedaja tuleb Veebipoele esitada vastav tõend mittevastava kauba üleandmisest vedajale. Veebipood tagastab mittevastava kauba kättesaamisel ja defekteerimisel hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul ostjalt saadud tasu.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni tagastatav kaup pole müüjani toimetatud, tagastamise avaldus pole esitatud või puudub ka tõend tagastatava kauba vedajale üleandmise kohta.

Veebipoel on õigus taganeda tehingust ning nõuda ostjalt kaup tagasi, kui kauba hind on märgitud veebipoes eksituse tõttu oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduste ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates elektronkirja e-postiaadressile [email protected]

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik tehinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 kalendripäeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, elektronposti aadress) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale toimetamise tagamiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja elektronposti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehele oma elektronposti aadressi ning andnud teada oma soovist saada otsepostitusi.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda elektronpostile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada kirjalikult või järgides pakkumistes toodud vastavaid juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile [email protected]. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud tehingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Kas teil pole kontot? Registreeri

Juba registreeritud? Logi sisse

Meie manager võtab teiega ühendust 30 minuti jooksul